Zaburzenia psychiczne w kontekście działalności akademickiej – szkolenie online

Istota matematyki zawiera się w jej wolności.

Georg Cantor

Akademickie Centrum Wsparcia UŁ zaprasza pracowników UŁ do uczestnictwa w ostatnim szkoleniu z zakresu „Zaburzeń psychicznych w kontekście działalności akademickiej", które jest realizowane w ramach projektu (Nie)Pełnosprawny Student UŁ. Spotkanie online (MS Teams) odbędzie się 27 listopada w godzinach 9.15 - 13.00.

Zaburzenia psychiczne w kontekście działalności akademickiej

Szkolenie podnoszące poziom wiedzy i świadomości uczestników na temat zaburzeń psychicznych, m.in.: omawiana będzie charakterystyka podstawowych grup zaburzeń psychicznych występujących u osób dorosłych, wyzwania w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi, przegląd rodzajów trudności z jakimi zmagają się osoby z zaburzeniami psychicznymi, specyfika kontaktu z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

Osoba prowadząca: dr Joanna Sztobryn-Giercuszkiewicz.

Zapisy na szkolenie - Zaburzenia psychiczne w kontekście działalności akademickiej


Regulamin udziału w szkoleniach zamieszczony jest na stronie: Nie(Pełnosprawny) Student UŁ.

Zapraszamy do uczestnictwa
Zespół ACW UŁ

EUROPEJSKI UNIWERSYTET MIAST POSTINDUSTRIALNYCH - UNIWERSYTET ŁÓDZKI W SIECI UNIC

UNIC (/juːˈniːk/) jest jedną z 41 sieci Uniwersytetów Europejskich. 

 

Uniwersytety Europejskie to model międzynarodowych uczelni przyszłości, promujących europejskie wartości i tożsamość oraz rewolucjonizujących jakość i konkurencyjność europejskiego szkolnictwa wyższego poprzez wspólne wdrażanie innowacyjnych rozwiązań na polu edukacji i nauki oraz głęboką integrację instytucjonalną.

  • WIĘCEJ O UNIC

Poznaj nasze kierunki

Każdego roku dostosowujemy naszą ofertę - studiów stacjonarnych, podyplomowych i szkół doktorskich – do potrzeb kandydatów. Ściśle współpracujemy z biznesem, organizacjami pozarządowymi i ekspertami naukowymi. Zależy nam na tym, aby przekazywana przez nas wiedza znajdowała zastosowanie w obliczu wyzwań, przed jakimi aktualnie stają społeczeństwa.

SPRAWDŹ NASZE KIERUNKI!

Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da.